OSTA TOODE MEIE E-POEST!

MSM pulber

ehk (Metüül-Sulfonüül-Metaan) on looduslikult eksisteeriv toidu kaudu omastatav sulfur, mida leidub naturaalselt värskes toores toidus ja vihmavees. Sulfur on keha struktuuri ja funtsiooni jaoks elutähtis mineraal, mis assisteerib ensüüme keemiliste reaktsioonide sooritamisel ning kaitseb keha oksüdatiivse stressi ja toksiinidest tulenevate kahjulike mõjude ees.

MSM pulber on mõeldud nii seespidiselt kui välispidiselt kasutamiseks. Välispidise kasutamise korral läbistab toimeaine kiiresti naha ning parandab selle piirkonna heaolu. See muudab rakkude seinad läbilaskvamaks. Rakud saavad kergemini puhtaks neisse kogunenud mürkainetest. Samuti imenduvad vajalikud toitained lihtsamalt rakku.

Traditsiooniliselt on MSM inimeste organismi jõudnud vihmavett juues või süües looduslikust vihmaveest kastetud toitu. See imedub ka läbi naha vihmaga kokku puutudes. Tänapäevane elu ja toidutööstus ei anna aga inimestele palju võimalusi kontaktiks vihmaveega.

OptiMSM® on USA-s toodetud maailma puhtaim ja kvaliteetseim MSM pulber! 

MSM pulber:

  • Suurendab liigeste painduvust.
  • Suurepärane abivahend spordivigastustest paranemisel.
  • Kaitseb oksüdatiivse stressi ja toksiinidest tulenevate kahjulike mõjude eest.
  • Hea naha ja juuste heaolule.
  • On kasulik kõõlusepõletiku ja artriidi korral.

Loe rohkem lisa informatsiooni selle kohta, kuidas MSM pulber sportlastel igapäevaselt paremini treeningutest taastada aitab.

Soovituslik päevane kogus: 1 tl klaasitäie veega segatuna enne hommikusööki. OptiMSM pulber lahustub kergesti vees või mahlas. Parimaks imendumiseks on soovitatav juua 1 teelusikatäis MSM pulbrit klaasitäie vedeliku kohta hommikul enne sööki. Soovitav tarbida C-vitamiinirohke mahlaga. MSM pulber on hea lisada mahladesse, müslile, tervisekokteilidesse.

Lisades 2 tassitäit MSM pulbrit vannivette, muudab see teie nahka siledamaks, leevendab lööveid, põletikke ja muid nahaprobleeme. Tugevdab juukseid ja küüsi. Silma sattumisel on vesi ohutu. MSM pulber segatuna veega saab teda edukalt ka silmatilkadena kasutada.

OptiMSM pulber on hea lisada ka oma lemmikkreemi või –shampooni sisse. Soovitame segada seda jojoba õlisse- see on parim baasõli ilma lisatud kemikaalide ja sünteetiliste aineteta.

Soovitatav päevane kogus: 2-3 korda päevas 2-5g.

MSM pulberMsm pulber toodetud USA-s

Lisa korvi