MSM pulber

MSM pulber ehk (Metüül-Sulfonüül-Metaan, metüülsulfonüülmetaan) on looduslikult eksisteeriv toidu kaudu omastatav sulfur, mida leidub naturaalselt värskes toores toidus ja vihmavees. Sulfur on keha struktuuri ja funtsiooni jaoks elutähtis mineraal, mis assisteerib ensüüme keemiliste reaktsioonide sooritamisel ning kaitseb keha oksüdatiivse stressi ja toksiinidest tulenevate kahjulike mõjude ees.

OSTA TOODE MEIE E-POEST!

OptiMSM® on USA-s toodetud maailma puhtaim ja kvaliteetseim MSM pulber! 

OptiMSM pulber:

  • Hea naha ja juuste heaolule.
  • On kasulik kõõlusepõletiku ja artriidi korral.
  • Suurendab liigeste painduvust.
  • Suurepärane abivahend spordivigastustest paranemisel.
  • Kiirendab taastumist.
  • Kaitseb oksüdatiivse stressi ja toksiinidest tulenevate kahjulike mõjude eest.
  • Puhastab keha toksilistest ainetest.
  • Tõstab energiataset.
  • *(Antud väited pole EU komisjoni poolt veel heaks kiidetud)
Loe rohkem lisa informatsiooni selle kohta, kuidas OptiMSM pulber sportlastel igapäevaselt paremini treeningutest taastada aitab. Traditsiooniliselt on MSM inimeste organismi jõudnud vihmavett juues või süües looduslikust vihmaveest kastetud toitu. See imedub ka läbi naha vihmaga kokku puutudes. Tänapäevane elu ja toidutööstus ei anna aga inimestele palju võimalusi kontaktiks vihmaveega. OptiMSM pulber on mõeldud nii seespidiselt kui välispidiselt kasutamiseks. Välispidise kasutamise korral läbistab toimeaine kiiresti naha ning parandab selle piirkonna heaolu. Vanni vette lisada 2 tassitäit OptiMSM pulbrit ning seejärel viibida vannis vähemalt 20 minutit. See muudab rakkude seinad läbilaskvamaks. Rakud saavad kergemini puhtaks neisse kogunenud mürkainetest. Samuti imenduvad vajalikud toitained lihtsamalt rakku.

Soovituslik päevane kogus: 1 tl kaks korda päevas klaasitäie veega segatuna enne hommikusööki ja õhtul. OptiMSM pulber lahustub kergesti vees või mahlas. OptiMSM pulber on hea lisada mahladesse, müslile, tervisekokteilidesse. Soovitav on tarbida MSM-i C-vitamiinirohke mahlaga.

Lisades 2 tassitäit MSM pulbrit vannivette, muudab see teie nahka siledamaks, leevendab lööveid, põletikke ja muid nahaprobleeme. Tugevdab juukseid ja küüsi. Silma sattumisel on vesi ohutu. OptiMSM pulber segatuna veega saab teda edukalt ka silmatilkadena kasutada.

OptiMSM pulber on hea lisada ka oma lemmikkreemi või –shampooni sisse. Soovitame segada seda jojoba õlisse- see on parim baasõli ilma lisatud kemikaalide ja sünteetiliste aineteta.

msm pulber nahale liigestele sportlastele      

Lisa korvi