OSTA TOODE MEIE E-POEST!

Klorella pulber

sisaldab suurtes kogustes väärtuslikke omega-3 rasvhappeid, C-, D-, E-, ja B-vitamiine, foolhapet, beetakaroteeni ja lüsiini. Klorella (Chlorella Vulgaris) on emeraldroheline ainurakne mageveevetikas, mis kasvab looduslikult järvedes ja tiikides. Klorella nimi tuleb tema suurest klorofüllisisaldusest (3-5%). See vetikas sisaldab rohkem klorofülli grammi kohta kui ükski teine taim siin planeedil. Klorella pulber sisaldab lisaks veel hästi palju rauda ja kaltsiumi. Sellel vetikal on palju unikaalseid omadusi veelgi, üks nendest on klorella Kasvufaktor (CGF), mis on hämmastanud paljusid teadlasi kus klorella rakk neljakordistab ennast iga 24 tunni tagant ning kasvab kiiremini kui ükski teine inimesele teada olev taim.

Klorella pulber ja selle kasulikkusest:

  • Suurepärane valguallikas ja sisaldab tubli koguse – 60% – puhtalt imenduvat valku.
  • Klorella pulber on looduslik mürkainetest vabastaja. Kui otsid looduslikku viisi oma keha toksiinidest vabastamiseks, siis väikese koguse potentse pulbri lisamine oma igapäevastesse toitumisharjumustesse, on lihtne viis alustamiseks. Selle kiulised rakuseinad seovad raskeid metalle, sünteetilisi kemikaale ja teisi mürkaineid, muutes lihtsamaks nende kehast väljutamise.
  • Klorellal on supertoiduvõimed. Seda võimsat mikroorganismi kasutatakse immuunsüsteemi tugevdamiseks, kõrgvererõhu leevendamiseks ja infektsioonide vastu võitlemiseks. Kuigi suur osa maailmast alles õpib klorellat tundma, tarbitakse seda Jaapanis sama igapäevaselt kui meil näiteks C-vitamiini.
  • Klorella pulber sisaldab tohutul kogusel klorofülli, mis toetab maksa optimaalset tööd ja selle puhastumist.
  • Seob mürke meie soolestikus ja tal on omadus tasakaalustada soolestiku bakteritetüvesid. Seetõttu aitab klorella leevendada kroonilist kõhukinnisust ja vähendab soolestikugaaside teket.
  • Klorella pulber on hea raskemetallide püüdja, mille abil võib kehast eemaldada nt. radioaktiivseid metalle uraani, baariumi, plutooniumi, dioksiine, elavhõbedat ja kaadmiumi.
  • Klorella pulber on suurepärane abivahend kaalualandamiseks, imuunsüsteemi tugevdamiseks ja kogu keha tervendamiseks.
  • Sisaldab palju D-vitamiini (3g pulbrit sisaldab 360% päevasest soovituslikust normist).

Klorella on mitmekülgne ja lihtne kasutada. Seda on lihtne oma igapäevatoitudesse kaasata- sega teelusikatäis klorellat smuuti sisse, salatikastmesse, mahla või mõnda teise vedelikku. Klorella pulber on maitselt sarnane rohelise teega, mistõttu pole vaja karta, et selle maitse teiste toitude maitset varjutaks.

Soovitatav päevane kogus: 5-10g.

mahe klorella pulbermahe Klorella pulber

Lisa korvi